Çocuk Kitabı Yazma / Yaratıcı Yazarlık Atölyesi (4 oturumlu) | Bi'akıl - Çevrimiçi Eğitimler, Danışmanlıklar ve Konferanslar

Çocuk Kitabı Yazma / Yaratıcı Yazarlık Atölyesi (4 oturumlu)

Cemre Cömert Cemre Cömert

Edebiyat Öğretmeni - Çocuk Kitabı Yazarı

Tarih: 20 Nisan 2023
Saat: 19:30
Kontenjan: 20
Süre: 1 Saat 30 Dakika
Oturum: 4 Oturum

Temas Açıklaması

Herkese Merhaba! Ben, Cemre Cömert. Şu anda, çocuk öyküleri yazma atölyeleri düzenlemekteyim.
Çocuklar için yazmaya ve üretmeye devam ederken hayallerimin peşinden de koşmaya devam ediyorum. Çevrimiçi eğitim ve atölyelerim için sizleri temaslarıma sizleri de bekliyorum.

Bu temasta (online atölyede) neler var? 👀
''Hep yazmak istiyordum ama nereden başlayıp nasıl kurgulayacağımı bilemiyordum'' diyenler!

Yetişkinler için Temel Çocuk Kitabı Yaratıcı Yazarlık Atölyesi başlıyor. Toplamda 4 oturumda gerçekleşecek bu atölyede;

Hayal gücü, düşünme, tasarlama, hikâyeleştirme...
Eğlenceli, öğretici, odaklanmayı arttıran bir atölye düzenliyoruz.

Bu atölyede çocuk kitabı yazmanın püf noktalarını konuşup aynı zamanda yaratıcı yazarlık egzersizleri deneyimleyeceğiz.
Eğitimler ve çeşitli egzersizler yoluyla yetişkinlerin etkili yazması, üretken şekilde düşünmesi, hayal gücünü geliştirmesi ve yine edebiyatı üretken kullanması amaçlanmaktadır. Böylece çocuklar için kitap yazma noktasında da kendimizi ileri seviyeye taşımış olacağız.

Bu temas (online atölye) bana ne katar? 📌
Online atölyemizin sonunda yazma dair;

📎 Karakter yaratmak
📎 Kurgu
📎 Diyalog
📎 Temel yazma teknikleri
📎 Yaratıcı yazarlık çalışmaları

Adımlarını öğrenmiş olacaksınız. 

Temasa (online atölyeye) kimler katılabilir?
Bu online atölyeye, yazmaya ilgi duyan ve zihnindeki eşsiz hikayeyi somutlaştırmak isteyen herkes katılabilir!

Temasın (online atölyenin) tarihleri; 📅
20, 27 Nisan, 4, 11 Mayıs Perşembe günleri, saat 19:30 ve 21:00 arası sizleri atölyemize bekliyoruz.

Çokça Sevgiler.

Temas Görselleri

Çocuk Kitabı Yazma / Yaratıcı Yazarlık Atölyesi (4 oturumlu)

Temas Oturumları

Oturumun içeriği, katılımcıların ilerleyiş ve taleplerine göre bilen tarafından şekillendirilecektir.

90 Dakika
20 Nis 2023 | 19:30

Oturumun içeriği, katılımcıların ilerleyiş ve taleplerine göre bilen tarafından şekillendirilecektir.

90 Dakika
27 Nis 2023 | 19:30

90 Dakika
4 May 2023 | 19:30

90 Dakika
11 May 2023 | 19:30

0 Temas Yorumu

0
0 Yorum
İçerik Kalitesi (0)
Bilen Yetkinliği (0)
Fiyat - Performans (0)
Destek Kalitesi (0)
Yorum yapabilmek için temasa kayıtlı olman gerekiyor.

Teması bildir

Lütfen bildirme sebebinizi kısa ve net bir şekilde açıklayın.

Paylaş

Bu teması arkadaşlarınla paylaş